Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 612 [vacancyId:protected] => 240 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => FW24002 [title:protected] => Medewerker Voedingsindustrie [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Zoetermeer [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Wij zijn continu op zoek naar mensen die onze organisatie willen versterken. Personen die alleen en/of in teamverband samen willen werken om het werk voor onze klanten zo goed mogelijk uit te voeren. Voor een modern bedrijf in de voedingsindustrie zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers om te werken met ambachtelijke producten.

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Lina Zemgulyte [contactEmail:protected] => recruitment@flexworx.nl [contactPhone:protected] => 010 522 64 94 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => Fulltime [salary:protected] => [salaryMinimum:protected] => 0.00 [salaryMaximum:protected] => 0.00 [salaryType:protected] => week [worktime:protected] => [offers:protected] =>
  • Marktconform salaris
  • Wekelijkse betaling van je loon
  • Mogelijkheden tot huisvesting en vervoer van en naar je werk
  • Begeleiding door een Job Coach
  • Bedrijfskleding en werkschoenen van de zaak
[demands:protected] =>
  • Je wilt graag in de productie werken
  • Flexibele instelling en goede motivatie
  • Ervaring is een pre, maar je kunt bij dit bedrijf ook intern opgeleid worden
  • Beheersing van de Engelse taal
  • Beheersing van de Nederlandse taal is een pre
  • Je bent woonachtig in (de regio) Zoetermeer
  • Rijbewijs is een pre
  • Je kan fietsen
[description:protected] =>

[companyProfile:protected] =>

Ben jij de geschikte kandidaat voor Medewerker Voedingsindustrie? Schrijf je dan in door te klikken op de sollicitatiebutton op deze pagina of stuur je gegevens naar recruitment@flexworx.nl.

Voor vragen kun je contact opnemen met een medewerker van ons recruitment kantoor via: 010 522 64 94.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => Vacature_Vleesfabriek.jpg [vacancyHeroImage:protected] => Vacature_Vleesfabriek.jpg [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 52.060669 [lng:protected] => 4.494025 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-04-19 16:05:20 [responsibilities:protected] =>
  • Inpakken en verpakken
  • Kwaliteitscontrole
  • Productiemachines draaiende houden (en indien noding storingen verhelpen)
  • En er zijn nog veel meer verschillende uitdagende werkzaamheden!

Pracownik przemysłu spożywczego

11569 widoki Zoetermeer Fulltime

Opis

Nieustannie poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszej firmy i wykonywać pracę, która spełnia ich oczekiwania. Oferujemy pracę dla osób, które chcą pracować indywidualnie lub razem jako zespół, aby jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Dla nowoczesnej firmy z branży spożywczej, szukamy entuzjastycznych pracowników do pracy z pysznymi produktami spożywczymi (dostępne różne typy wakatów).

Oferuje

  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Cotygodniowe wypłaty Twojego wynagrodzenia na konto bankowe
  • Możliwości zakwaterowania oraz transportu (do i z pracy)
  • Opiekę koordynatora
  • Odzież firmowa i obuwie robocze dostarczone przez firmę

Obowiązki

  • Kompletacja zamówień i pakowanie
  • Kontrola jakości
  • Utrzymywanie działania maszyn produkcyjnych (i usuwanie usterek, jeśli jest to konieczne)
  • Dodatkowo, istnieje wiele innych wymagających obowiązków

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Chęć pracy na produkcji
  • Elastyczne podejście i dobra motywacja
  • Doświadczenie jest plusem, ale możliwe jest odbycie wewnętrznych szkoleń, jeśli jeszcze go nie posiadasz
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niderlandzkiego jest plusem
  • Mieszkanie w (regionie) Zoetermeer
  • Prawo jazdy jest plusem
  • Potrafisz jeździć na rowerze

Profil firmy

Jesteś idealnym kandydatem do pracy jako pracownik przemysłu spożywczego? W takim razie aplikuj bezpośrednio, klikając przycisk aplikacji na tej stronie lub wyślij swoją aplikację na adres recruitment@flexworx.nl.

W przypadku pytań możesz skontaktować się z pracownikiem naszego biura rekrutacyjnego pod numerem telefonu: 010 522 64 94.

Godziny Fulltime
Miasto Zoetermeer

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner