Anita van Wingerden

Kierownik ds. absencji
verzuim@houseofwork.nl

Bartosz Bombelka

Pracownik ds. payrollingu
B.Bombelka@flexworx.nl

Carlo Zuidgeest

Accountmanager
C.Zuidgeest@flexworx.nl

Edwin Grootscholten

Dyrektor Generalny House of Work
edwin@houseofwork.nl

Emilia Kalla

Job coach & Accountmanager
E.Kalla@flexworx.nl

Leon Grootscholten

Dyrektor Operacyjny House of Work
leon@houseofwork.nl

Lina Zemgulyte

Specjalista ds. rekrutacji
Lina.Zemgulyte@houseofwork.nl 06 - 262 281 15

Lukasz Bielaszka

Planista
L.Bielaszka@flexworx.nl

Marcel Hoogendoorn

Sales Intermedair
Marcel@houseofwork.nl

Rob Jansen

Kierownik ds. zaplecza
facility@houseofwork.nl

Zhanna Dolina

Specjalista ds. rekrutacji
zhanna.dolina@houseofwork.nl 06 - 513 163 46